Pasowania nadszedł czas

Nadrzędna kategoria: ROOT Kategoria: Przedszkole

"PASOWANIA NADSZEDŁ CZAS"

W październiku odbyło się uroczyste pasowanie dzieci z poszczególnych grup: "Tygryski" na przedszkolaków, "Smerfów" na starszaków oraz "Pszczółek" na zerówkowiczów.

Dzieci przedstawiały przepiękne programy artystyczne, przygotowane pod okiem swoich pań wychowawczyń. Recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły, odgrywały role.

Potem w obecności swoich rodziców, nauczycieli i Pani Dyrektor, złożyły uroczyste ślubowanie, obiecując m.in. "zgodnie bawić się w grupie, pilnie się uczyć, słuchać swoich pań, pomagać kolegom, nie grymasić i często się uśmiechać".

Następnie Pani Dyrektor za pomocą swojego zaczarowanego ołówka pasowała każde dziecko.

Na pamiątkę tegoż wydarzenia, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobny upominek od Rodziców, którzy również zadbali o słodki poczęstunek dla milusińskich.

To był dzień pełen  emocji, radości i wzruszeń!

Zespół Placówek Oświatowych w Zakliczynie
32-406 Zakliczyn, ul. Podgórska 123
tel. +48 12 274-65-17, fax +48 12 274-65-24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www: https://zpozakliczyn.pl