Zawody sportowe

zawody sportowe 2016/2017

Kategoria: Zawody sportowe

Zawody sportowe 2016/2017

 

 

Piłka Nożna

27 kwietnia w Szkole Podstawowej w Sieprawiu odbyły się Mistrzostwa Gminy Siepraw w Piłce Nożnej 

Druzyna chłopców z naszej szkoły zajęła III miejsce. 

 


 

 Biegi Przełajowe

11 kwietnia miały miejsce Powiatowe Igrzyska w Drużynowych Biegach Przełajowych w Myślenicach.

Dziewczęta z naszej szkoły zajęła II miejsce

 


 

 Mini Piłka Ręczna 

23 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej w Sieprawiu odbyły się Mistrzostwa Gminy Siepraw w mini piłce ręcznej. 

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce.

 


 

Mistrzostwa Gminy Siepraw w Koszykówce

12-13 grudnia w Łyczance miały miejsce Mistrzostwa w Koszykówce chłopców i dziewcząt.

Drużyna chłopców zajęła III miejsce, a drużyna dziewcząt II miejsce.

 


 

Mistrzostwa Gminy Siepraw- Piłka Siatkowa

17 listopada odbyły się w Sieprawiu Mistrzostwa w Piłce Siatkowej.

Drużyna dziewcząt- I miejsce

Najlepsza zawodniczka- Natalia Oprzędek- kl.6

Drużyna chłopców- II miejsce

 


 

XXIV Bieg Legionisty

10 listopada odbył się w Marcinkowicach XXIV Bieg Legionisty.

Wyniki są następujące:

W kategorii dziewcząt klas III-IV

II miejsce- Walentyna Krawiec- kl.4

III miejsce- Zuzanna Płachta- kl.4

 


 

Turniej Piłki Nożnej

W październiku odbył się w Wiśniowej Turniej Piłki Nożnej dziewcząt.

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zdobyła I miejsce.

 


 

Mistrzostwa Gminy Siepraw- Tenis Stołowy

17 października miały miejsce Mistrzostwa Gminy w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Indywidualnie- I miejsce Maciej Baran- kl.4

                        III miejsce - Patrycja Rybka- kl. 5

 


 

 Memoriał Władysława Pazdura i Ludwika Dziewońskiego

8 października odbył się w Dobczycach bieg im. Wł. Pazdura i L. Dziewońskiego.

I miejsce- Walentyna Krawiec- kl.4

 


 

Mistrzostwa Gminy Siepraw w Halowej Piłce Nożnej

3 października w Czechówce odbyły się Mistrzostwa Gminy w Haowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

Drużyna z naszej szkoły zajęła II miejsce.

Najlepszą bramkarką została- Patrycja Rybka- kl. 5

 


 

Turniej Piłki Nożnej

29 września w Wiśniowej odbył się Turniej Piłki Nożnej dla dziewcząt.

Drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce.

 


 

Bieg Powsinogi

18 września odbył się w Wadowicach Bieg Powsinogi.

I miejsce- Walentyna Krawiec- kl.4

 


 

Zawody sportowe

Kategoria: Zawody sportowe

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 


 

 I Turniej Piłki Nożnej

 

W dniach 14-16 czerwca miały miejsce w Szkole Podstawowej w Zakliczynie Turnieje Piłki Nożnej zorganizowane przez ULKS Zaklik oraz TKKF Dobczyce. Wzięły w nim udział drużny ze Szkoły Podstawowej w Brzączowicach, Czechówce oraz Łyczance.

Wyniki przedstawiają się nastepująco:

Klasa I- I miejsce

Klasa II- II miejsce

Klasa III- II miejsce

 


 

Mistrzostwa Gminy Siepraw w Piłce Nożnej "7" 

 

 12 maja odbyły się  Mistrzostwa Gminy Siepraw w Piłce Nożnej "7".

Szkoła Podstawowa w Zakliczynie zajęła III miejsce.

 


 

Mistrzostwa Gminy Siepraw w Czwórboju LA chłopców i dziewcząt

 

6 maja drużyna chłopców oraz dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Gminy Siepraw w Czwórboju zorganizowanych w Szkole Podstawowej w Czechówce.

Chłopcy zajęli III miejsce.

Dziewczęta również zajęły III miejsce.

 


 

 Mistrzostwa Gminy Siepraw w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

 12 kwietnia zostały zorganizowane w Szkole Podstawowej w Łyczance Mistrzostwa Gminy w sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt.

Obie drużyny z SP w Zakliczynie zajęły  III miejsce.

 


 

Powiatowa Olimpiada Sportowa Klas I-III

 

W marcu w Szkole Podstawowej w Brzączowicach odbyła się Powiatowa Olimpiada Sportowa Klas I-III. Podczas zawodów dzieci musiały wykazać się umiejętnościami sportowymi tj. kozłowanie, bieg z pałeczką sztafetową, rzut do celu, przeskoki zawrotne, czołganie się pod ławeczką gimnastyczną czy przeciąganie szarfy.

Drużyna z naszej szkoły w dogrywce zajęła IV miejsce.

 


 

Piłka Nożna Halowa

 

Drużyna z naszej szkoły wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej Halowej w Wiśniowej.

Uczniowie zajęli II miejsce.

 


 

Mistrzostwa Gminy- Piłka siatkowa

 

W grudniu miały miejsce zawody w piłkę siatkową.

Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce.

 


 

Mistrzostwa Gminy- Koszykówka

 

3 grudnia odbyły się Mistrzostwa Gminy Siepraw w koszykówkę.

Dziewczęta zajęły I miejsce.

 


 

Mistrzostwa Drużynowe w Tenisie Stołowym

 

Chłopcy zajęli II miejsce. W Indywidualnych Mistrzostwach Radosław Ślusarczyk z klasy V zajął III miejsce.

Dziewczęta również zajęły II miejsceAmelia Stoch z klasy VI  zajęła III miejsce w indywidualnych rozgrywkach.

 


 

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

 

W Wiśniowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt.

Nasza drużyna zajęła II miejsce.

 


 

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej 

 

W Czechówce miały miejsce Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt. Zawodniczki zajęły I miejsce.

Najlepsza była Oliwia Włodarczyk z klasy 6.

 


 

 Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

 

W Sieprawiu odbyły się Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej chłopców. Zawodnicy z naszej szkoły zajęli II miejsce.

Najlepszym zawodnikiem był Michał Karcz.

 


 

Bieg Powsinogi

 

20 września 2015 odbył się Bieg Powsinogi w Wadowicach. Jak sama nazwa wskazuje bieg prowadzi przez kilka miejscowości tj.: Wadowice, Gorzeń Dolny, Gorzeń Górny, Koziniec, Świnna Poręba, Jaroszowice.

Uczniowie z naszej szkoły zajęli następujące miejsca:  Oliwia Włodarczyk kl.6- I miejsceWalentyna Krawiec- kl.3- II miejsce

 

 



ROK SZKOLNY 2014/2015


XX Drużynowy Bieg Przełajowy

25 maja odbył się Bieg Przełajowy "Szlakiem Walk Batalionów Chłopskich" na trasie Trzciana- Łapanów. Drużyna z naszej szkoły zajęła II miejsce.


 Małopolskie Biegi Przełajowe

21 maja miały miejsce Wiosenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia Szkół Podstawowych LZS i Szkół Rolniczych. Uczeń klasy 6 Kacper Krawiec zajął I miejsce.

 


 Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej 7-ek

11 maja odbyły się w Sieprawiu Mistrzostwa w Piłkę Nożną. Drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce.


 Mistrzostwa Gminy Siepraw w Czwórboju

8 maja miały miejsce Mistrzostwa w Czwórboju. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły III miejsce, a chłopcy I miejsce.


 Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe

13 kwietnia uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Przełajowych Biegach Sztafetowych. W kategorii dziewcząt zajęliśmy

II miejsce, a w kategorii chłopcówI miejsce.


Mistrzostwa w Piłce Siatkowej

5 lutego miały miejsce Mistrzostwa Gminy Siepraw w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Drużyna chłopców zajęła I miejsce.

Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce.


Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej

6 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej o puchar Wójta Gminy Łapanów.

Drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce.


XXII Bieg Legionisty

29 października odbył się XXII Bieg Legionisty w Marcinowicach. Wzięło w nim udział blisko 580 uczestników. Bieg patriotyczny dedykowany jest pamięci Legionistów,  walczących pod Marcinkowicami w 1914 r. o wolną Polskę.

I miejsce- Kacper Krawiec- kl. 6



Drużynowe Mistrzostwa Powiatu- Tenis Stołowy

21 października w Myślenicach miały miejsce Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym.

Drużyna chłopców oraz drużyna dziewcząt z SP w Zakliczynie zajęła II miejsce.



Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

16 października w Szkole Podstawowej w Zakliczynie odbył się Turniej Tenisa Stołowego.

Drużyna chłopców oraz dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce.

 


 Wojewódzkie Biegi Przełajowe

15 października na Błoniach Krakowskich odbyły się Wojewódzkie Biegi Przełajowe. Kacper Krawiec zajął I miejsce, a Gabriela Balińska zajęła V miejsce.



Powiatowe Mistrzostwa- Piłka Nożna Halowa

10 października odbyły się zawody powiatowe w piłkę nożną halową.

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce.


 

Halowy Turniej Piłki Nożnej

2 października w SP w Sieprawiu miał miejsce Halowy Turniej Piłki Nożnej. 

Obie drużyny z naszej szkoły- chłopców oraz dziewcząt- zajęły I miejsce



Powiatowe Igrzyska w Biegach Przełajowych

25 września odbyły się Biegi Przełajowe w Myślenicach. Uczeń klasy 6- Kacper Krawiec zajął I miejsce i został Mistrzem Powiatu. Serdecznie gratulujemy.


XXXI Bieg Powsinogi

21 września uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zakliczynie wzięli udział w Ogólnopolskim Biegu Powsinogi w Wadowicach.

Uzyskali następujące wyniki:

I miejsce- Kacper Krawiec- kl.6

I miejsce- Walentyna Krawiec- kl.2

III miejsce- Nikola Ślusarczyk- kl.1


 

VII Bieg Krzyszkowicki

6 września odbyła się VII edycja Biegów Krzyszkowickich. W kategorii klas V-VI z dziewcząt I miejsce zajęła Gabriela Balińska, a z chłopców I miejsce zajął Kacper Krawiec.

Z klas III-IV- Tomasz Chlebda zajął III miejsce oraz z klas I-II- Walentyna Krawiec zajęła I miejsce.



 ROK SZKOLNY 2013/2014

XIX Biegi Sztafetowe Trzciana-Łapanów

9 czerwca nasi uczniowie wzięli udział w biegach sztafetowych"Szlakiem Walk Batalionów Chłopskich". Biegi zorganizowane były przez gminy Trzciana i Łapanów, przy wsparciu Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS. Wzięło w nich udział 23 sztafety. Nasza drużyna zajęła II miejsce.


Małopolskie Biegi Przełajowe

22 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Małopolskich Wiosennych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS, które odbyły się na krakowskich Błoniach.

W kategorii chłopców:

Kacper Krawiec zajął I miejsce

Damian Płachta zajął III miejsce

W kategorii dziewcząt:

Iwona Płachta zajęła V miejsce

Zuzanna Zawada zajęła VII miejsce


I Bieg Sieprawska Piątka

10 maja odbył się minimaraton zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu. Oto wyniki:

Dziewczęta- kl.0-1- Bieg na 500 metrów

I miejsce- Walentyna Krawiec- kl.1

II miejsce- Zuzanna Płachta- kl.1

Chłopcy- kl.0-1- Bieg na 500 metrów

I miejsce- Przemysław Kiszka- kl.0

V miejsce- Konrad Chrast- kl.0

Dziewczęta- kl.2-3- bieg na 1000 metrów

III miejsce- Barbara Balińska- kl.2

IV miejsce- Weronika Piwowarczyk- kl. 2

V miejsce- Martyna Ćwierz- kl.2

Chłopcy- kl. 2-3- 1000 metrów

IV miejsce- Konrad Piotrowicz- kl.2

Dziewczęta- kl. 4-5- Bieg na 1000 metrów

II miejsce- Gabriela Balińska- kl.5

Chłopcy- kl. 4-5 - Bieg na 1000 metrów

I miejsce- Kacper Krawiec- kl.5

IV miejsce- Sebastian Matoga- kl.5

Dziewczęta- kl. 6- 2 Gimnazjum- Bieg na 2000 metrów

III miejsce- Zuzanna Zawada- kl.6

Chłopcy- kl.6- 2 Gimnazjum- Bieg na 2000 metrów

II miejsce- Damian Płachta- kl.6

III miejsce- Jakub Kasperek- kl.6


Gminne Zawody Lekkoatletyczne

8 maja miały miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne- Czwórbój dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta- I miejsce

Chłopcy- III miejsce


3 Bieg Limanowski

1 maja z okazji kanonizacji Jana Pawła II odbył się 3 bieg limanowski pod patronatem ks. Biskupa Andrzeja Jeża. 
Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w zawodach i zajęli następujące miejsca:

Dziewczęta kl. 1-3- Bieg na 100 metrów

VI miejsce- Weronika Piwowarczyk- kl.2


Chłopcy kl. 1-3 - Bieg na 100 metrów

I miejsce- Tomasz Chlebda- kl.2

II miejsce- Łukasz Żądło- kl.3

IV miejsce- Konrad Piotrowicz- kl.2


Dziewczęta kl. 4-6- Bieg na 500 metrów

III miejsce- Iwona Płachta- kl.6

V miejsce- Gabriela Balińska- kl.5


Chłopcy- kl.4-6 - Bieg na 500 metrów

IV miejsce- Damian Płachta- kl.6


Mistrzostwa Gminy Siepraw

19 marca w Sieprawiu odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej. Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce, a drużyna chłopców III miejsce

Ponadto, w kategorii klas IV nasza szkoła zajęła I miejsce w "Dwa Ognie".


Halowy Turniej Piłki Nożnej

25 lutego uczniowie z klasy piątej wzięli udział w Gminnym Halowym Turnieju w Piłce Nożnej i zajęli I miejsce

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. 


Tenis Stołowy- Zawody Rejonowe 

24 lutego miały miejsce Rejonowe Zawody w Tenisie Stołowym.

Uczennica klasy szóstej Brygida Burkat zajęła VII miejsce


II Halowy Turniej Piłki Nożnej 

22 lutego w Łącku odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej "Halny Cup 2014". 

Chłopcy należący do Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Zaklik zajęli III miejsce


Koszykówka dziewcząt- Zawody Powiatowe

20 lutego w Myślenicach odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej. 

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły V miejsce


Koszykówka dziewcząt i chłopców 

16 oraz 23 stycznia odbyły się zawody w koszykówkę.

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły I miejsce, a chłopcy III miejsce


Powiatowe Igrzyska w Piłce Siatkowej Dziewcząt


3 grudnia w Dobczycach
 miały miejsce Powiatowe Igrzyska w piłce siatkowej dziewcząt

Zawodniczki z naszej szkoły zajęły IV miejsce.

Przygotowanie uczennic do zawodów: Pani Monika Rusin


 Powiatowe Zawody w Tenisa Stołowego im. A. Ruska


W dniu 29 listopada uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Zawodach w Tenisa Stołowego im. Aleksandra Ruska w Myślenicach.

Zajęli oni następujące miejsca:

Dziewczęta:

Brygida Burkat- kl.6- I miejsce

Jowita Stańczyk- kl.5- II miejsce

Julia Ciężarek- kl.6- IV miejsce

Chłopcy:

Kamil Piotrowicz- kl.5- II miejsce

Karol Matoga- kl.6- III miejsce

Jakub Kasperek- kl.6- IV miejsce

Michał Konarski- kl.6- V miejsce

Dawid Grzybek- kl.6- VI miejsce

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.


Gminne Zawody w Piłce Siatkowej

21 listopada w Sieprawiu odbyły się Gminne Zawody w Piłce Siatkowej.

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych.

Najlepszą zawodniczką okazała się Julia Ciężarek z klasy 6.

Chłopcy zajęli III miejsce.

Uczniów do zawodów przygotowała Pani Monika Rusin.


XIII Biegi Niepodległościowe

W piątek 8 listopada odbył się Bieg wokół Ołtarza Papieskiego w Starym Sączu.

Uczniowie z naszej szkoły przygotowani przez Pana Wiktora Piwowarskiego zajęli następujące miejsca:

I miejsce - Kacper Krawiec- kl.5

II miejsce- Iwona Płachta- kl.6 

IV miejsce- Damian Płachta- kl.5

IV miejsce- Gabriela Balińska- kl.5

 


 Bieg Legionisty

7 listopada miał miejsce Bieg Legionisty w Marcinkowicach.

Czworo uczniów przygotowanych przez Pana Wiktora Piwowarskiego reprezentowało naszą szkołę.

Zajęli oni następujące miejsca:

II miejsce- Kacper Krawiec- kl.5

II miejsce- Iwona Płachta- kl.6

V miejsce- Damian Płachta- kl.6

VIII miejsce- Oliwia Włodarczyk- kl.4

 


 XXII Tarnowski Bieg Leliwitów

W październiku miał miejsce XXII Tarnowski Bieg Leliwitów.

Kacper Krawiec z klasy 5 zajął I miejsceJakub Płoszaj z klasy 5- V miejsce oraz Iwona Płachta z klasy 6- IV miejsce.

Przygotowaniem uczniów do zawodów zajął się Pan Wiktor Piwowarski.


 Małopolskie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS oraz

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

22 października 2013 uczniowie z naszej szkoły brali udział w dwóch konkurencjach sportowych i w każdej z nich odnieśli sukcesy.

Były to Małopolskie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS w Krakowie, do których uczniów przygotował Pan Wiktor Piwowarski.

II miejsce - Kacper Krawiec - kl.5

II miejsce- Iwona Płachta- kl.6

XI miejsce- Gabriela Balińska- kl.5

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Myślenicach- Tenis stołowy dziewcząt.

Uczennice przygotowywały się pod okiem Pani Moniki Rusin.

Indywidualnie Brygida Burkat z klasy 6 zajęła IV miejsce.

Drużynowo dziewczęta z klasy 6  Julia Ciężarek i Brygida Burkat zajęły II miejsce.


 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

8 października miały miejsce Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Wiśniowej.

Uczennice reprezentowały naszą szkołę w halowej piłce nożnej i zajęły III miejsce.

Pani Monika Rusin przygotowała dziewczęta do zawodów.


 Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS

5 października w Wolborzu (woj. łódzkie) odbyły się Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS,

które zarazem były Mistrzostwami Polski LZS.

Uczeń z klasy 5 Kacper Krawiec zajął I miejsce.

Wszystkich uczniów startujących w konkurencji przygotował Pan Wiktor Piwowarski.


 Halowa Piłka Nożna Chłopców

We wtorek 3 października w Sieprawiu odbyły się Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Uczniowie z naszej szkoły przygotowani przez Panią Monikę Rusin zajęli II miejsce.


 Halowa Piłka Nożna Dziewcząt

2 października w Szkole Podstawowej w Czechówce odbyły się Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej.

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły I miejsce. Uczennice przygotowała Pani Monika Rusin. 


 Gminny Turniej Tenisa Stołowego

26 września 2013 roku w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego.

Drużynowo dziewczęta zajęły I miejsce, a chłopcy II miejsce.

Indywidualnie uczniowie uzyskali następujące wyniki:

klasa 4

Oliwia Włodarczyk- I miejsce

Amelia Stoch- II miejsce

Michał Karcz- V miejsce

Dawid Filipiec- VI miejsce

klasa 5

Jowita Stańczyk- III miejsce

Paulina Kiszka- IV miejsce

Kamil Piotrowicz- II miejsce

Piotr Łukasik- V miejsce

klasa 6

Brygida Burkat- I miejsce

Julia Ciężarek- II miejsce

Jakub Kasperek- I miejsce

Dawid Grzybek- II miejsce

 

 Przygotowanie uczniów do zawodów- Pani Monika Rusin.


 Powiatowe Biegi Przełajowe

24 września 2013 roku odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe w Myślenicach.

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces i awansowali do Mistrzostw Województwa w Nowym Targu.

Iwona Płachta- kl.6- II miejsce

Damian Płachta- kl.6- VI miejsce

Gabriela Balińska- kl.5- V miejsce

Kacper Krawiec- kl.5- I miejsce

Jakub Płoszaj- kl.5- VI miejsce


 Gminne Biegi Przełajowe

19 września 2013 roku w Czechówce miały miejsce Gminne Biegi Przełajowe.

Drużynowo dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce, a chłopcy I miejsce.

Indywidualnie wyniki przedstawiają się następująco:

klasa 4

Oliwia Włodarczyk- I miejsce

Michał Karcz- III miejsce

klasa 5

Gabriela Balińska- I miejsce

Jakub Płoszaj- I miejsce

Sebastian Matoga- II miejsce

klasa 6

Iwona Płachta- I miejsce

Kacper Krawiec- I miejsce

Damian Płachta- III miejsce

 Przygotowanie uczniów do konkurencji: Pani Monika Rusin.


 Sztafeta Zwycięstwa Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh

18 września 2013 odbyła się Sztafeta Zwycięstwa Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh- Wiśniowa-Dobczyce.

Uczniowie naszej szkoły, przygotowani przez Panią Monikę Rusin, zajęli II miejsce.

W składzie:

1. Iwona Płachta- kl.6

2. Kacper Krawiec- kl.5

3. Piotr Łukasik- kl.5

4. Damian Płachta- kl.6

5. Jakub Kasperek- kl.6

6. Brygida Burkat- kl.6

7. Joanna Nowak- kl.6

8. Zuzanna Zawada- kl.6

9. Julia Ciężarek- kl.6

10. Sebastian Matoga- kl.5

11. Oliwia Stańczyk- kl.4

12. Michał Karcz- kl.4

13. Gabriela Balińska- kl.5

14. Jakub Płoszaj- kl.5

 


 Biegi Krzyszkowickie

7 września  miała miejsce VI Edycja Biegów Krzyszkowickich w Wieliczce.

W kategorii klas 1-2:

Walentyna Krawiec z klasy 1 zajęła II miejsce, Tomasz Chlebda z klasy 2 zajął III miejsce

oraz Martyna Ćwierz z klasy 2 zajęła IV miejsce.

Z klas 5-6:

Kacper Krawiec z klasy 5 zajął I miejsce.

Uczniowie przygotowywali się do zawodów pod okiem Pana Wiktora Piwowarskiego.

Zawody sportowe 2013/2014

Kategoria: Zawody sportowe

ROK SZKOLNY 2013/2014

XIX Biegi Sztafetowe Trzciana-Łapanów

9 czerwca nasi uczniowie wzięli udział w biegach sztafetowych"Szlakiem Walk Batalionów Chłopskich". Biegi zorganizowane były przez gminy Trzciana i Łapanów, przy wsparciu Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS. Wzięło w nich udział 23 sztafety. Nasza drużyna zajęła II miejsce.


Małopolskie Biegi Przełajowe

22 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Małopolskich Wiosennych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS, które odbyły się na krakowskich Błoniach.

W kategorii chłopców:

Kacper Krawiec zajął I miejsce
Damian Płachta zajął III miejsce

W kategorii dziewcząt:

Iwona Płachta zajęła V miejsce
Zuzanna Zawada zajęła VII miejsce

Czytaj więcej: Zawody sportowe 2013/2014

Zespół Placówek Oświatowych w Zakliczynie
32-406 Zakliczyn, ul. Podgórska 123
tel. +48 12 274-65-17, fax +48 12 274-65-24
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www: http://zpozakliczyn.pl